Заняття з елементами тренінгу «Самооцінка»

Самооцінка — це один із важливих аспектів, що може впливати на якість життя, загальний стан людини, її впевненість.

Заняття з елементами тренінгу «Самооцінка» проведено для мешканців гуртожитку. Студенти розширили свій кругозір з даної тематики та мали можливість пропрацювати над підвищенням рівня самооцінки.

Від нашої самооцінки справді залежить немало. Люди здатні розв’язати всі свої проблеми, якщо навчаться з розумінням та любов`ю ставитися до себе та до своїх ближніх. Утверджуючи власну гідність, навчившись любити і цінувати себе, набагато легше побачити і полюбити добро в інших.

Для того, щоб укріпити віру в себе, побачити свою цінність, почати подобатись собі можна почати з маленького:

1. Виробіть звичку помічати свої успіхи і думати про себе добре. Наприклад, можна в кінці кожного дня перерахувати всі дії, якими ви задоволені.

2. Хваліть себе і не помічайте ваші недоліки. В інших також старайтесь не бачити тільки погане.

3. Співчувайте собі. Виявляйте доброту й турботу до себе, запропонуйте собі прийняття, тепло, розуміння та підтримку, а не засудження.

4. Оточіть себе позитивними, добрими людьми.

5. Варто змінити своє життя в позитивний бік, навчитися поважати і любити себе, тоді життя і стосунки з людьми стануть більш гармонійними і щасливими.

Уляна ЛУНЄНКОВА, вихователь гуртожитків;

Марина БУРДИМ, практичний психолого коледжу;