Наш випускник у Голосіївському парку Києва створює скульптури із аварійних дерев

У Києві, в Голосіївському парку імені Максима Рильського з'явилися нові скульптури. Їх власноруч змайстрував випускник нашого коледжу 2011 року (класний керівник Ірина Андрєєва) Станіслав Совенко.

Станіслав, працюючи у Комунальному підприємстві Управління зелених насаджень Голосіївського району м. Києва, вирізає фігури тварин, шишок, жолудів із аварійних дерев, які мали спиляти. Він вирішив дати деревам «друге життя» та прикрасити парк артоб’єктами із деревини.

Майстер створює фігури вже впродовж двох місяців. Перші дві скульптури — орла та білочку, чоловік зробив ще перед Новим роком. Сьогодні в Голосіївському парку вже є сім його дерев'яних фігур.

На цьому киянин не планує зупинятися. В його планах — створити ще не одну скульптуру.

Більше відео про роботи Станіслава – на його сторінці у мережі Facebook.

Олександр ЛИТВИНЕНКО, викладач коледжу, адміністратор сайту;

фото – зі сторінки "Наш Київ";

відео  - зі сторінки КО "Київзеленбуд"

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 273199