Виробнича практика студентів коледжу у садовому центрі «VERT - Вільшанка»

В травні місяці на базі нашого садового центру, проходили виробничу практику студенти спеціальності "Садово-паркове господарство" Лубенського лісотехнічного фахового коледжу.

Під час проходження практики студенти продемонстрували високий рівень професійної підготовки, виконуючи різноманітні завдання:

• висаджування рослин;
  • стрижка та формування рослин;
  • догляд за рослинами;
  • та багато іншого.

Головне, що всі студенти показали велике бажання працювати за обраною професією та прагнення озеленювати нашу країну й доглядати за вже створеними насадженнями.

Щиро дякуємо Лубенському лісотехнічному фаховому коледжу за підготовку таких висококваліфікованих спеціалістів! Завдяки вашій роботі, майбутнє нашої країни буде зеленим та квітучим!

За матеріалами публікації «Садовий Центр VERT - Вільшанка»

фото – зі сторінки «Садовий Центр VERT - Вільшанка»

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 315460