Обмін досвідом: а як у вас?

Педагогічні працівники закладу освіти мають не лише передавати свої знання учням, студентам, а й самим бути в «тонусі» навчання та постійно вдосконалювати свою педагогічну майстерність. Сьогодення внесло свої корективи в царину самоосвіти та підвищення кваліфікації.

Так, завідувач навчально-виробничими практиками Андрій Рудик 13-14 лютого взяв участь у дистанційному навчанні, організованому Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти, до якого теж були долучені наші керівники практик. Як спікер детально висвітлив питання практичної підготовки у коледжі, зосередивши увагу на складових елементах практичної підготовки та особливостях проведення навчальних практик з фахових дисциплін, проходження студентами виробничих технологічних та переддипломних практик.

Навчально-тематичною програмою курсів були передбачені виступи спікерів, колег із коледжів, які ділилися досвідом роботи та особливостями організації освітнього процесу й проведенням практичної підготовки.

Андрій РУДИК, завідувач навчально-виробничими практиками;

фотоскріни - Єлізавети ГРИБОВИЧ