Навчальна практика з лісових культур продовжується

Щоб виростити ліси необхідно чимало часу та зусиль - це надзвичайно довготривалий і клопіткий процес.

Студенти Лубенського лісотехнічного фахового коледжу знають, що створення лісових культур починається з найпростішого - заготівлі та переробки лісового насіння деревних та чагарникових порід.

На практиці закріплюємо вивчені теоретичні знання з заготівлі, переробки лісового насіння деревних та чагарникових порід, а також проводимо найбільш відомий та ефективний спосіб подолання спокою насіння - стратифікацію.

Для проведення стратифікації насіння змішуємо із потрійним об’ємом піску і зволожуємо до 60% повної вологоємкості, перемішуємо. Один раз на 10 днів насіння зі субстратом висипаємо на брезент, видаляємо гниле насіння і в разі потреби зволожуємо.

Ангеліна ЧИЧУЛ, викладач фахових дисциплін,

керівник навчальної практики;