Акт перевірки об'єкта господарювання (виробничого об'єкта)

Акт за результами проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання суб'єктом господарювання вимог законодавства у сфері техногенної та пожежної безпеки

Акт прийому готовності коледжу до нового 2020-2021 н.р.

Акт прийому готовності коледжу до нового 2022-2023 н.р.

Звіт про інструментальне технічне обстеження щодо створення необхідних умов для доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до будівель коледжу

АКТ оцінки стану готовності захисної споруди цивільного захисту сховища, протирадіаційного укриття від 27.01.2023 р.

АКТ оцінки стану готовності захисної споруди цивільного захисту сховища, протирадіаційного укриття від 02.02.2024 р.

НАКАЗ про призначення відповідальних за протипожежну безпеку в коледжі на  2023-2024 н.р.

НАКАЗ про організацію роботи з питань охорони праці та техніки безпеки на 2023-2024 н.р.

НАКАЗ про призначення відповідальних осіб за організацію та порядок укриття здобувачів освіти та працівників при подачі сигналу "Повітряна тривога" від 18.01 2023 р.

НАКАЗ про призначення відповідальних осіб за організацію та порядок укриття здобувачів освіти та працівників при подачі сигналу "Повітряна тривога" від 1.09 2023 р.

ПЛАН основних заходів цивільного захисту

НАВЧАННЯ з питань охорони праці та безпеки життєдіяльносту у коледжі

Інструкції з охорони праці та техніки безпеки для проведення інструктажів студентам класними керівниками