Участь у науковій конференції, присвяченій ювілею Хорольського ботанічного саду

В.о. директора коледжу Володимир Тихович та керівник гуртка «Лісознавство» Лубенської філії Комунального закладу Полтавської обласної ради «Полтавська обласна Мала академія наук учнівської молоді» Андрій Рудик взяли участь у святкуванні 10-річчя з нагоди заснування Хорольського ботанічного саду.

Об’єкт природно-заповідного фонду України загально-державного значення має на меті ведення наукової, навчально-практичної та освітньої роботи.

Відбулася наукова конференція, яка об’єднала когорту провідних науковців. Директор ботанічного саду Володимир Красовський провів екскурсію, під час якої гості побачили результати багаторічної праці, зокрема найбільшу науково-дослідницьку колекцію субтропічних культур відкритого ґрунту. Приємним сюрпризом для гостей заходу стало куштування плодів екзотичних субтропічних культур.

Надзвичайно приємно зазначити, що слухачі гуртка «Лісознавство» зможуть долучитися до проведення колосальної, копіткої і старанної роботи по збереженню, вивченню, акліматизації, розмноженню в спеціально створених умовах рідкісних і типових видів місцевої і світової флори на базі Хорольського ботанічного саду.

Андрій Рудик, завідувач навчально-виробничою практикою,

керівник гуртка «Лісознавство»;