ПРОФЕСІЙНЕ І ТРУДОВЕ ВИХОВАННЯ

Формування творчої, працелюбної особистості, вмілого господаря, що володіє відповідними навичками та вміннями, професійною майстерністю, а також прищеплення любові до обраної професії – завдання трудового та професійного виховання у коледжі.

Починаючи з організації чергування навчальних груп і закінчуючи теоретичною конференцією за підсумками проходження виробничої практики.  Всі студенти коледжу охоплені повсякденною працею, до якої ставляться з повагою та шанобливістю.

Ознайомчі практики, заняття у гуртках технічної творчості, участь у акціях «Майбутнє лісу у твоїх руках», суботниках, упорядкуванні території коледжу та міста, базового дендропарку – це повсякденна звичайна робота для наших студентів, як працьовитих, вміючих майбутніх фахівців.

У 2010-2011 навчальному році колективом викладачів та студентством був розроблений та втілений «Профорієнтаційний проект». Робота велась за декількома напрямками: рекламно-інформаційний (виготовлення бігбордів, календарів, проспектів, буклетів), агітаційний (студентський десант відвідав всі школи міста із запрошенням на навчання випускників шкіл), проведений День відкритих дверей, концертно-розважальні вечори відпочинку, відвідування шкіл міста та району з концертними програмами та презентаціями коледжу, участь у конкурсах, фестивалях, спортивних змаганнях серед навчальних закладах міста.

Представники студентського парла-менту з відчуттям шанобливого ставлення до обраної професії, навчального закладу доводять інформацію про коледж майбутнім абітурієнтам через СМС повідомлення, спілкування у «контакті» через інтернет. В нашому коледжі, завдяки партнерським відносинам викладача та студента, профорієнтаційна робота, як запорука успішної вступної компанії вдало реалізовується.

Наші контакти

  • (05361)7-73-08
  • (05361)6-22-62
  •   +38 050 788 87 70
  • 37503 м. Лубни Полтавської області, вул. Тернівська, 21
  • listcolledg@ukr.net
  • listcolledg@gmail.com

Спостерігайте за нашою активністю у соціальних мережах та будьте в курсі всіх подій у нашому навчальному закладі!

Статистика сайту

Кількість переглядів сайту сьогодні: 198
Відвідувачів сьогодні: 84
Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 213970