Знову сумна звістка... Дев’ятий за ліком наш випускник загинув на війні з рашистами...

Гірко усвідомлювати, що додаються прізвища наших випускників у страшний список - список воїнів, які віддали своє життя у цій жахливій війни, за свободу України.

З болем і смутком повідомляємо, що під час виконання бойового завдання, в н.п. Бахмут, в Донецькій області, 17 лютого 2023 року загинув наш випускник - Сергій Пересадько. Це вже 9-ий наш випускник (про яких ми офіційно знаємо).

Сергій Олександрович народився 7 квітня 1986 року у м. Суми. У 2007 року закінчив Лубенський лісотехнічний коледж, здобувши освіту молодшого спеціаліста за спеціальністю «Обробка деревини». Працював за фахом, у меблевому виробництві.

Торік Сергію виповнилося 36 років. Він пішов добровольцем одразу, в перші дні війни.Служив у лавах ЗСУ на посаді гранатометника.

У нього залишилася любляча дружина та маленька, 5-річна донечка.

22 лютого захисника України,  Сергія Пересадько, поховали на Алеї Слави Баранівського кладовища міста Суми.

Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять і слава Героям!

Низький уклін Воїнам, перед якими ми всі в неоплатному боргу!

СЛАВА ГЕРОЯМ! СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Микола ЯКИМЕНКО, викладач фахових дисциплін,

одногрупник Сергія Пересадька;

адміністрація та профком студентів коледжу

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 262565