Голова Асоціації футболу Лубенського району (АФЛР), член Виконкому Асоціації аматорського футболу України, директор Лубенського лісотехнічного фахового коледжу Роман Сендзюк вирішив влаштувати передноворічно-різдвяні екзамени юним футболістам та їхнім наставникам. І ви думаєте, що юна футбольна зміна злякалася, відступила! Та нічого подібного! Коли вони дізналися, що на цьому турнірі розігруватимуться крім медалей і кубків, ще й повна сітка м’ячів, то відразу кинулися у бій. Спортивний! Було жарко усім, бо ніхто не хотів програвати.

Змагання відбувалися серед юнаків двох вікових груп – 2012-2013 та 2009-2010 років народження. Чемпіонами турніру в обох вікових групах стали лубенські голеадори. Тож їм дісталося найбільше призів. А ось футбольні м’ячі поділили порівно серед усіх команд-учасниць.

- Залюбки нагороджував і роздавав м’ячі, - каже Роман Васильович. - Адже хлопці цього заслужили. Треба привчати дітей змалечку, що просто так нічого не дається. Треба добиватися наполегливою працею, щоденними тренуваннями, а на майданчику доводити в чесній боротьбі, що ти найсильніший. Тепер трійку призерів запросимо на наш традиційний всеукраїнський турнір «Кубок Андрія Біби».

А я звернув на світлини. Приємно, що дорослих на них майже не видно, бо попереду - ДІТИ! Наші діти! Тож деяким лисопузатим керовнікам треба повчитися у справжніх освітянсько-спортивних організаторів.

Микола Моторний, Заслужений журналіст України, керівник прес-служби Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

• (5361)7-73-08
  • (05361)6-22-62
  • 37503 м. Лубни Полтавської області, вул. Тернівська, 21
  • listcolledg@ukr.net
  • listcolledg@gmail.com

Спостерігайте за нашою активністю у соціальних мережах та будьте в курсі всіх подій у нашому навчальному закладі!

Статистика сайту

Кількість переглядів сайту сьогодні: 244