Захист курсових проєктів спеціальності «Садово-паркове господарство»

10 квітня відбулася урочиста та хвилююча подія – захист перших дизайнерських проєктів здобувачів освіти третього курсу навчання спеціальності «Садово-паркове господарство». Студенти вміло продемонстрували свої знання та навички з дисципліни проєктування об’єктів зеленого будівництва, презентували власноруч створені проєкти приватних будинків, садів, парків, скверів. Здобувачі освіти довели, що час, проведений на лекціях пройшов не даремно і тепер вони можуть використовувати набуті знання для прийняття проєктних рішень. Сподіваємося, що створені проєкти стануть вагомим та корисним внеском для роботи за фахом наших студентів.

Єлізавета ГРИБОВИЧ, голова циклової комісії

спеціальності «Садово-паркове господарство»;