Відбулися збори трудового колективу коледжу

5 січня відбулися загальні збори трудового колективу Лубенського лісотехнічного фахового коледжу.

Директор коледжу Роман Сендзюк прозвітував перед колективом про виконану роботу за 2021 рік. На зборах були присутні студенти, а також члени Наглядової ради Лубенського лісотехнічного фахового коледжу:

• Гришко Іван Іванович – голова Наглядової ради, начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства, Заслужений лісівник України (наш випускник 1996 року, диплом з відзнакою);
  • Назаренко Василь Іванович – член Наглядової ради, директор ТОВ «Спецлісмаш»;
  • Бут Андрій Анатолійович – секретар Наглядової ради, директор ТОВ «Розсадник ОСОКОР», канд. с.-г. наук., доцент кафедри біології рослин Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Під час виступу було докладно поінформовано присутніх про:

• результати прийому до Лубенського лісотехнічного фахового коледжу в 2021 році (денна та заочна форми навчання);
  • географію вступників;
  • динаміку чисельності студентів з 2019/2020 по 2021/2022 навчальні роки (станом на 1 грудня відповідного року);
  • динаміку вступу та випуску за 5 останніх років;
  • вступ випускників коледжу до фахових університетів України;
  • підготовку та підвищення кваліфікації за робітничими професіями;
  • участь викладачів у науково-практичних конференціях, семінарах і методичних об’єднаннях у 2021 році; Всеукраїнській акції «Створюємо ліси разом» у рамках програми Президента «Зелена країна»;
  • проаналізовано структуру оплати праці працівників коледжу та основні фінансово-економічні показники діяльності навчального закладу за 2021 рік.

Прозвітовано про завершення будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям (у рамках обласної програми за рахунок фонду розвитку територій області та співфінансування Лубенської міської ради) та багатофункціонального тренувального майданчика (у рамках програми Президента «ЗДОРОВА УКРАЇНА»).

Наприкінці виступу Роман Васильович окреслив завдання колективу на 2022 рік.

У виступах Івана Гришка, Василя Назаренка, Володимира Реви та Олександра Литвиненка була відмічена позитивна динаміка розвитку навчального закладу за рік, підкреслена тісна співпраця коледжу з підприємствами лісогосподарської галузі. Особлива увага була приділена працевлаштуванню випускників коледжу.

Детальний звіт директора за 2021 рік буде розміщено на сайті навчального закладу.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото – Олександра Литвиненка

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 261438