На футбольному майданчику коледжу відбувся турнір з міні-футболу «Кубок миру»

Суботнього дня, 5 листопада, на футбольному майданчику зі штучним покриттям, нашого коледжу відбувся турнір з міні-футболу "Кубок Миру" серед аматорських команд Лубенської ОТГ, який організував спортивний клуб "Лідер" за участі Лубенського лісотехнічного фахового коледжу. Відкрив змагання виконувач обов’язків директора коледжу Володимир Рева, нагадавши, що навчальний заклад традиційно є місцем проведення численних спортивних подій. Це і Всеукраїнський турнір з футболу "Кубок "Юність Посулля", присвячений пам’яті багаторічного редактора газети "Сільські вісті", Героя України Івана Васильовича Сподаренка серед студентів та Всеукраїнський турнір з футболу на "Кубок Андрія Біби» серед школярів, і зустрічі з відомими спортсменами у рамках Олімпійського уроку. Але будь-які спортивні змагання можливі лише за умови, якщо в країні панує мир. Ось вже дев’ятий місяць, з 24 лютого, Україна бореться за мирне життя у власній державі. І в тому, що на Лубенщині над головою її жителів є мирне небо, ми завдячуємо щоденному подвигу Збройних сил України. Тож під час змагань відбувався збір коштів для потреб Збройних сил України. Участь у перших змаганнях з міні-футболу "Кубок Миру", які планується проводити щорічно взяли шість команд, а саме: команда "Лідер", команда "Колос" (Тарандинці), команда з Вищого Булатця, команда "Ветерани», команда лісотехнічного фахового коледжу та команда "Торпедо".

Після напруженої боротьби місця розподілилися наступним чином:

1 місце - "Лідер";

2 місце - "Ветерани";

3 місце -  "Колос";

4 місце – команда коледжу;

5-6 місця посіли Вищий Булатець та "Торпедо".

Кращим бомбардиром визнаний Сацький Іван (лісотехнічний фаховий коледж), кращим гравцем - Косяк В'ячеслав ("Колос"), кращим захисником - Павлюченко Андрій (лісотехнічний фаховий коледж) і кращим воротарем - Повалій Сергій ("Лідер").

Олександр КАРПЕНКО, керівник фізичного виховання;

Олександр МІЩЕНКО, редактор газети "Лубенщина";