Урочистості напередодні Дня працівника освіти

29 вересня у коледжі відбувся святковий захід, присвячений Дню працівників освіти.

Виконувач обов’язків директора коледжу Володимир Тихович та голова профспілки працівників коледжу Андрій Павлюченко побажали всім здоров’я, добра, довголіття, здійснення мрій. З нагоди свята грамоти і подяки отримали Ангеліна Чичул, Світлана Махно, Юлія Кузуб, Світлана Федоренко, Тетяна Паливода, Ігор Кублінський, Тетяна Турченко, Тетяна Донець, Григорій Пєтухов, Світлана Пороло, Катерина Сікун, Людмила Шакалій, Тетяна Федорченко, Ірина Савченко, Лідія Шпак, Олена Ковальчук, Людмила Даценко, Людмила Шаповаленко, Наталія Сушич¸ Дмитро Ступка, Олександр Хомяк, Сергій Маковка, Людмила Козаренко.

На свято завітали викладачі та працівники навчального закладу, які присвятили своє життя вихованню молоді: Федьки Микола Федорович та Віра Петрівна, Тимошенко Тамара Іванівна, Андреєва Ірина Миколаївна, Олефіренко Ніна Петрівна, Шинкарьова Тетяна Іванівна, Гордієвська Валентина Андріївна, Литвин Тетяна Василівна, Уманець Людмила Миколаївна, Ремньова Ольга Іванівна.

З вітальним словом до присутніх зверталися міський голова Олександр Грицаєнко, голова Лубенської районної військової адміністрації Сергій Сіряченко. Слова вітань надійшли від директора Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА Євгена Кончаковського та директора Слобожанського лісового офісу Івана Гришка. Відзначені грамотами та подяками Олександр Заканич, Віктор Карпець, Надія Омелюх, Аліна Козачкова, Тамара Кушніренко, Андрій Павлюченко, Людмила Єремієвська, Єлізавета Грибович, Яна Пелипань, Вадим Кривець, Олександр Герасименко, Олена Кушніренко, Ганна Тихович, Василь Гонтар, Олександр Шестопал, Галина Гузь, Тамара Глушко, Олександр Литвиненко, Уляна Лунєнкова.

Пісенні привітання линули від вокально-інструментального ансамблю «Пори року» (музичний керівник Віктор Карпець), а відеоряд до пісенного виконання доповнив піднесений настрій святкого концерту.

Ведучі Аліна Козачкова та Владислав Кресюн привітали присутніх із професійним святом і побажали життєвої мудрості, наснаги у благородній місії – навчати і виховувати нове покоління українців.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото - Софії Мартинової та Олександра Заканича

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 272509