Урочисте вручення студентських квитків

У дитинстві всі мріють про те, ким стануть, коли виростуть. Роки летять, і ось за плечима залишилася школа, попереду — роки навчання у Лубенському лісотехнічному фаховому коледжі. Студентські роки – роки звершень, нових знайомств та закоханостей.

5 вересня студенти коледжу отримали нагоду відчути всю повноту емоційного вибуху від першого дотику до такого бажаного документа – студентського квитка. Адже для студента – це другий паспорт, що символізує приєднання до великої студентської родини.

До студентів звернувся в.о. директора коледжу Володимир Євгенович Тихович, побажавши здобувачам освіти здоров’я, натхнення.

Час настав навчитися носити гордо звання студента Лубенського лісотехнічного фахового коледжу!

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото - Олени Кушніренко

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 267325