Світоч української культури

У кожного народу є талановиті митці-поети, письменники. Саме вони прославляють свою країну, звеличують її серед інших націй світу. Тарас Григорович Шевченко – неперевершений світоч української культури, геніальний поет, художник, мислитель, відомий не лише в Україні, але й у всьому світі. Він піднісся до вершин людського духу, вселюдської любові, бо був великим патріотом України, заповідав нам любити свій народ, плекати свою культуру.

Березневі читання творів Тараса Григоровича Шевченка відбулися в онлайн форматі 6-10 березня 2023 року не лише серед студентів, але й викладачів.

У бібліотеці коледжу працює тематична виставка літератури «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття».

Також в усіх академічних групах були проведені тематичні виховні години «Тарас Шевченко – України син».

Аліна КОЗАЧКОВА, заступник директора з виховної роботи;

фотоскріни – класних керівників академічних груп

Кількість переглядів сайту сьогодні: 2073
Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 279861