Сьогодні 24 лютого... 2023 РІК! Рік нашої незламності!

ДОБРОГО РАНКУ незламний народе! Сьогодні 24 лютого... 2023 РІК!

Рік нашої незламності! Рік тяжкої боротьби з жорстоким, агресивним ворогом-терористом! Рік тяжкої боротьби з зовнішніми та внутрішніми тривогами! Рік щоденної віри і надії! Рік єднання!

Сьогодні 24 лютого, але це вже зовсім інший ранок,  інший день тижня, це інший РІК! Сьогодні інші і ми. Інша наша поведінка, думки,  сприйняття світу.

Ніхто не в змозі забути 24 лютого 2022 року! Ніхто з нас не зможе забути цей рік жаху війни! Але ми вистояли! Вистояли завдяки нашим захисникам, завдяки нашій згуртованості, завдяки нашій вірі! Сьогодні ми сильні, ми незламні! Сьогодні нами захоплюється весь світ, і нам є чим пишатися!

ДЯКУЄМО НАШИМ ВОЇНАМ! - ЦЕ ТИТАНИ! Наші захисники зробили неможливе, щоб ми не просто існували, а залишалися вільними! Мали можливість засинати та прокидатися в своїх ліжках, займатися своїми справами...щодня мати посмішку на своїх обличчях, і обіймати своїх дітей, онуків та близьких.

Наші воїни, ціною своїх життів, ціною свого здоров'я виборють для нас з вами наше майбутнє! Майбутнє наших дітей і онуків!

ДЯКУЄМО ВАМ ВОЇНИ! НИЗЬКИЙ УКЛІН КОЖНОМУ З ВАС, ЗА ВАШУ ВІДДАНІСТЬ І МУЖНІСТЬ!

ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ ВСІМ ПОЛЕГЛИМ, ХТО ВІДДАВ СВОЄ ЖИТТЯ ЗА НАШУ СВОБОДУ!

Війна ще не скінчилася, тому підтримуємо один одного!

Підтримуємо наших захисників, та чекаємо нашої перемоги!

З ВІРОЮ У СЕРЦІ! З НАДІЄЮ У ДУШІ!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 279624