Ще одна втрата, ще одне життя…

В ході українсько-російської війни Україна втрачає своїх найкращих синів. 18 червня на полі бою загинув студент 2016-го року випуску Павло Наконечний. З першого дня, вступивши до лав ЗСУ, Павло мужньо захищав нашу Батьківщину. Виконуючи бойове завдання, загинув від ворожого артобстрілу. Саме таких як Павло називали «цвіт нації», адже в свої 25 років він встиг організувати табір патріотичного виховання молоді «Поклик Яру», вірив в краще майбутнє для України та невпинно боровся за нього.

Викладачі та одногрупники пам’ятають його як світлу, добру та чуйну людину. Під час навчання в коледжі очолював студентський парламент, де активно приймав участь в житті коледжу та був прикладом для наслідування. Після закінчення коледжу навчався на вчителя історії України, за що й мав позивний «Історик». Він любив Україну та був її щирим патріотом. Невимовна біль сповнює наші серця від такої втрати.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким Павла.

Вічна пам’ять герою!

Слава Україні!