Практичне навчання – невід’ємний елемент фахової підготовки

Практичне навчання – невід’ємний елемент фахової підготовки, що допомагає студентам навчитись використовувати свої теоретичні знання для виконання практичних завдань.

З метою набуття практичних навичок у студентів спеціальності «Садово-паркове господарство» здійснено створення клумби з троянд та формування декоративних деревно-чагарникових рослин на території коледжу.

Приємно, що випускники коледжу не забувають рідний навчальний заклад і для розширення асортименту власники фірми SvetRoseLubny Світлана та Анатолій Петрусенко презентували декоративні саджанці троянди флорібунди.

Співпраця з виробництвом, практична підготовка та ґрунтовні теоретичні знання – те що допомагає випускнику коледжу успішно конкурувати на ринку праці.

Єлізавета Грибович, голова циклової комісії спеціальності

«Садово-паркове господарство»

фото - автора