Навчально-польові збори

Військово-патріотичне виховання зорієнтоване на формування у молоді готовності до захисту територіальної цілісності та недоторканості України.

Відповідно програми предмета «Захист України» для студентів Лубенського лісотехнічного фахового коледжу, здобувачів повної загальної середньої освіти були проведені навчально-польові збори.

Головної метою яких є:

• Закріплення знань, умінь і практичних навиків, набутих на заняттях з даного предмета;
  • Підвищення рівня підготовки студентів до служби в Збройних силах України.

У цьому році студенти мали можливість потренуватися на території військово-навчального центру за участю представників Лубенського РТЦК та СП і добровольчого формування Лубенської територіальної громади №1.

Під керівництвом досвідчених військових інструкторів студенти удосконалювали навики з тактичної, вогневої, інженерно-саперної підготовки, тактичної медицини та мали можливість виконати початкову вправу зі стрільби з автомата АК-74.

Адміністрація коледжу, особливо студенти, вдячні заступнику начальника Лубенського РТЦК та СП Ігорю Копаніцину та командиру добровольчого формування Лубенської територіальної громади №1 Віктору Сивухі за відмінно організовані й проведені навчання, підтримку та співпрацю із навчальним закладом.

СЛАВА УКРАЇНІ!!! Разом до ПЕРЕМОГИ!!!

Сергій ПОНОМАРЕНКО, вихователь гуртожитків;

фото - автора