Навчальні практики в розпалі

Прихід весни асоціюється для переважної більшості із садінням огородини на присадибних ділянках, для фермерів – роботою в полі, бо розпочинаються процеси закладання підвалин майбутнього врожаю сільськогосподарських культур.

Для студентів 2-го та 3-го курсів освітньо-професійних програм «Лісове господарство» та «Садово-паркове господарство» нашого коледжу прихід весни сигналізує про початок застосування здобутих теоретичних знань із профільних дисциплін під час проведення навчальних практик.

Відповідно до Робочого навчального плану підготовки здобувачів освіти спеціальності 205 «Лісове господарство» це навчальні практики з таких дисциплін: «Ботаніка», «Грунтознавство», «Геодезія», «Дендрологія», «Деревинознавство», «Лісові культури та лісова меліорація», «Лісозахист», «Здобуття робітничої професії», «Лісівництво», «Лісова таксація та лісовпорядкування» та «Лісокористування».

Відповідно до Робочого навчального плану підготовки здобувачів освіти спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» відбуваються такі навчальні практики, як «Ботанічна», «Дендрологічна», «Геодезична», «Вступ до спеціальності», «Квітницька», «Розсадники декоративних рослин» та «Навчально-виробнича».

Сьогодення внесло свої корективи в освітній процес комплексної підготовки студентів, а тому викладачі коледжу відповідно до Робочих програм навчальних практик з урахуванням сучасних досягнень зарубіжної й вітчизняної науки теоретичного та прикладного характеру, досвіду роботи передових підприємств галузі (виробництва) та вимог чинної галузевої нормативно-технічної документації розробили та проводять «віртуальні» екскурсії підприємствами з максимальним використанням природних та виробничих об’єктів, тренажерів, приладів й інструментів, гербаріїв, колекцій, макетів, плакатів, наочних посібників, стандартів, таблиць, комп’ютерної техніки, технічних засобів навчання, зокрема особисто знятими відеозаняттями.

Запорукою вдалого проходження й виконання програми навчальної практики та оформлення відповідного звіту є підведення підсумків у форматі захисту.

Андрій РУДИК, завідувач навчально-виробничою практикою,

Єлізавета ГРИБОВИЧ, викладач фахових дисциплін,

Уляна ЛУНЄНКОВА, майстер виробничого навчання.

фото - Антон КУХАРЕНКО, Руслан ЦИБУЛЯ, студенти групи ЛГ-32

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 265187