Навчальна практика з дендрології

Навчальна практика із дисципліни «Дендрологія» для студентів другого курсу відображає весь цикл ознайомлення та вивчення найбільш поширених деревних видів, які можуть широко використовуватись в лісовому та садово-парковому господарстві на території України.

В умовах воєнного стану навчальна практика відбувається у змішаному режимі. Студенти, що мають можливість працюють з викладачами офлайн, а інші – з використанням технологій дистанційного навчання.

Протягом п’яти днів студенти зібрали та гербаризували пагони з листям, суцвіття деревних видів, виконання фенологічні спостереження за деревними рослинами.

Теоретичні знання дисципліни повинні бути творчо використані для вирішення практичних завдань, саме тому навчальна практика невід’ємний елемент підготовки фахівця лісового та садово-паркового господарства.

Єлізавета ГРИБОВИЧ, керівник практики;

фото - автора