День знань - 2023

1 вересня – початок нового навчального року. Старт для боротьби за знання, за відмінні оцінки, за подолання нових висот.

Цьогоріч відбулася онлайн лінійка. Із вітальним словом до студентів, їх батьків та викладачів звернувся відмінник лісового господарства, виконувач обов’язків директора коледжу Володимир Євгенович Тихович, наголосивши на особливостях цього навчального року: безпека здобувачів освіти та якість надання освітніх послуг.

Вже стало доброю традицією в цей урочистий день кращим студентам навчального закладу піднімати Державний Прапор України та прапор коледжу:

Владислав Кресюн студент групи ЛГ-43, голова студентської ради коледжу, відмінник навчання та Марія Григоренко студентка групи СПГ-41, відмінниця навчання, староста групи, учасниця художньої самодіяльності.

За підсумками ІІ семестру минулого навчального року було відзначено:

• академічні групи

І місце – група СПГ-41, класний керівник Герасименко Олександр Миколайович ., староста Марія Григоренко;

ІІ місце – група СПГ-31, класний керівник Пелипань Яна Миколаївна, староста Анастасія Дядечко;

ІІІ місце – група СПГ-21, класний керівник Грибович Єлізавета Сергіївна, староста Аліса Толкачова;

• відмінники навчання

Владислав Кресюн, Марія Григоренко, Владислава Олійник, Валерія Васько, Вікторія Демченко, Валерія Куц;

• учасники художньої самодіяльності

Марія Григоренко, Артем Овдієнко, Валерія Куц, Вікторія Демченко, Анна Лисенко, Аліса Толкачова;

• високу результативність у конкурсі-захисті Полтавської обласної Малої академії наук

Анастасія Рак, Ірина Сидоренко, Марія Григоренко, Валерія Куц;

• учасники Спортивних ігор України серед команд закладів фахової передвищої освіти

Руслан Данильченко, Євгеній Климків, Андрій Загоруйко, Артем Павленко.

Відбулося представлення класних керівників груп нового набору:

Чичул Ангеліна Станіславівна – група ЛГ-11;

Якименко Микола Миколайович – група СПГ,ДМТ-11.

У виконанні вокально-інструментального ансамблю «Пори року» - прозвучало музичне вітання «Коледж наш лісотехнічний» (художній керівник Віктор Олексійович Карпець).

1 вересня для випускних груп – це час для роздумів. Ваша доля – у Ваших руках. Закладіть міцний фундамент для своїх ПЕРЕМОГ.

А викладачам та батькам хочемо побажати мудрості та терпіння. Нехай високе покликання і життєва мудрість додає Вам наснаги у вашій благородній місії – навчати і виховувати нове покоління українців!

Бажаємо, щоб цей день став для всіх Вас – Днем великих надій!

Зі святом! Щасти Вам!

Все буде Україна!

Аліна КОЗАЧКОВА, заступник директора з виховної роботи;

фотоcкріни - автора

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 267457