ВИПУСК МОЛОДШИХ СПЕЦІАЛІСТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ "САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО" - 2021

29 січня 2021 року після успішного захисту дипломних проектів відбувся захід з нагоди завершення навчання студентів спеціальності «Садово-паркове господарство».

З вітальним словом до присутніх звернулися:

• заслужений лісівник України, кандидат сільськогосподарських наук, директор коледжу Роман Сендзюк;
  • голова Державної екзаменаційна комісії, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Андрій Бут;
  • заступник директора з навчальної роботи Володимир Рева.

Подяками за активну участь у громадському житті, художній самодіяльності та спортивно-масовій роботі навчального закладу протягом років навчання були відзначені Юлія Бабінець, Діана Гайдай, Валерія Науменко, Оксана Сахно, Валерія Корнієнко та Дарина Булах.

Староста групи Діана Гайдай

Класний керівник випускної групи СПГ-41 Яна Пелипань побажала своїм вихованцям ніколи не переставати вірити в свої сили і не здаватися, не сумніватися у своїх вміннях, знаннях, можливостях, а найголовніше– в собі.

Протягом заходу присутні мали можливість переглянути фото- та відеопрезентацію про свої незабутні  студентські роки.

Щасти Вам, дорогі випускники!

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото – Олександра Заканича

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 309123