УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ 2021 РОКУ

25 червня відбулося урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста випускникам коледжу спеціальностей «Лісове господарство» та «Обробка деревини».

Із вітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу Роман Сендзюк, побажавши випускникам реалізувати свої мрії та сподівання. Разом із дипломами студенти отримали направлення на роботу в лісогосподарські підприємства Полтавської, Сумської, Черкаської, Київської, Одеської та Вінницької областей; а також подяки за  активну участь у спортивно-масовій роботі, художній самодіяльності та громадському житті навчального закладу.

На свято завітали гості:

• Голова Лубенської районної державної адміністрації  - Сергій Сіряченко;
  • Лубенський міський голова – Олександр Грицаєнко;
  • Директор ДП «Лубенське лісове господарство» - Володимир Тихович (наш випускник 1997 року).

Старости випускних груп Максим Шерстюк, Андрій Чемерис, Олександр Личковаха та Олександр Васільєв подякували адміністрації за підтримку, а викладачам – за знання.

Цього ж дня було відзначено випускника коледжу Андрія Чемериса стипендією Лубенської міської Ради.

Класні керівники випускних груп Олена Дем’яненко, Тетяна Донець, Володимир Макаревич та Яна Пелипань подарували своїм вихованцям пісенне привітання. Упродовж свята лунали пісні від вокально-інструментального ансамблю «Пори року» (художній керівник – Віктор Карпець).

Ноти фінальної пісні об’єднали випускників у святковому флеш мобі.

На згадку про роки навчання випускниками 2021 було висаджено декоративну штамбову форму Аронії (горобини) чорноплідної.

Дорогі наші випускники! Ми бажаємо Вам реалізації мрій та задумів!

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото - Олександра Заканича

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 266838