ТВОРЧИЙ ЕКСПЕРИМЕНТ «КРИСТАЛИ»

Дистанційне навчання, внесло зміни у навчальний процес. Реалії показали, що студенти повинні більше часу приділяти самоосвіті.

Звісно, під час вивчення фізики та астрономії хотілося поєднати вивчення теоретичної складової з практичною роботою, яка була б цікавою.

Студенти першого курсу напередодні зимових канікул отримали від викладача Андреєвої Ірини Миколаївни завдання виростити кристал з будь яких доступних речовин.

Настав час підбити підсумки цього експерименту, в якому кожен охочий міг проявити свою жагу до знань, креативність, наполегливість та терпіння, бо саме такі якості потребує ця захоплива та видовищна справа.

Фото творінь студентів просто вражають!

Найкращі кристали вдалося виростити Валерію Лисому, Артему Овдієнку (група СПГ-11), Ярославу Остапенку (ОД-11) Анастасії Мокренко, Артему Гришку та Антону Чубуну (ЛГ-11).

Ірина Андреєва, викладач фізики та астрономії;

фото - студентів

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 309130