«СТОЯЛА Я І СЛУХАЛА ВЕСНУ…»

Мужній жінці, одному з наймогутніших символів держави – Лесі Українці присвячені заходи, що відбулися протягом цього тижня в Лубенському лісотехнічному коледжі.

Студенти взяли участь у поетичному флешмобі «Поезія Лесі Українки мовами народів світу», переглянули документальні фільми про яскраву зірку українського літературного олімпу із циклу «Великі українці», стали учасниками інформаційного дайджесту «Хотіла б я піснею стати».

Звучали поетичні життєствердні Лесині слова, горталися сторінки зібрань її  творів, на світлинах – Лариса Петрівна Косач у колі рідних, друзів, українських письменників. Організатори заходів підібрали змістовні та цікаві тематичні фільми, у бібліотеці коледжу представлена книжкова виставка «Й слово мої уста німії оживило».

Аліна Козачкова, Світлана Корнієнко,

викладачі української мови та літератури коледжу

фото – Аліна Козачкова

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 309165