Коледж відвідали гості

У четвер, 4 листопада до нашого коледжу завітала делегація із Національного природного парку «Пирятинський»👈, а саме:

• Максим Володимирович Варава – директор парку;
  • Олексій Миколайович Немошкалов – заступник директора;
  • Анатолій Віталійович Подобайло – провідний науковий співробітник парку, доцент кафедри екології та зоології Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  • Тетяна Миколаївна Безпала – молодший науковий співробітник.

Метою  візиту було отримання консультацій з  агротехніки вирощування ясена звичайного (Fraxinus excelsior L.), оскільки НПП «Пирятинський» бере участь у проєкті «Могутній світ дубів» фонду Peli can live👈. Цей проєкт передбачає підвищення стабільності екосистем і впроваджується у співпраці з юридичною компанією Arzinger.👈 То ж науковці парку вирішили проекспериментувати і спробувати. Саме в рамках цього проекту вони виконують програму відновлення корінних деревостанів в НПП «Пирятинський».

Викладач фахових дисциплін Ангеліна Чичул розповіла гостям агротехніку вирощування садивного матеріалу ясена, починаючи від заготівлі насіння.

А оскільки працівники парку були вперше у нашому навчальному закладі, то викладачі Олександр Литвиненко і Ангеліна Чичул провели їм екскурсію музеєм, навчальним корпусом та територією коледжу.

Також відвідали базисний розсадник Приміського лісництва ДП «Лубенське лісове господарство, де майстер розсаднику Євгенія Гайдовська, до речі наша випускниця, розповіла специфіку вирощування ясена та поділилися тонкощами по догляду  за ним.

Олександр Литвиненко, адміністратор сайту, викладач фахових дисциплін,

Анегліна Чичул, викладач фахових дисциплін;

фото – Олександра Литвиненка та Тетяни Безпалої