ХТО ЩЕ ВВАЖАЄ, ЩО МАТЕМАТИКА – НЕЦІКАВА НАУКА?

Продовжуємо знайомити з передовим досвідом наших педагогів.

2 березня відбулося відкрите заняття з математики, яке провела викладач Яна Миколаївна Пелипань.

Для студентів групи ЛГ-21 час промайнув непомітно, цікаво й результативно, оскільки методика викладання предмета, яку застосовує Яна Миколаївна, особистісно зорієнтована, до того ж спрямована на тісний зв’язок із фаховими дисциплінами та практичним застосуванням набутих знань як у майбутній професії, так і в побуті.

Протягом заняття студенти спостерігали за поясненнями, що супроводжувалися демонстрацією різноманітного унаочнення, яке в руках викладача перетворювався на «математичний інструмент», а презентаційний матеріал дозволяв легко й безпомилково пригадувати потрібні формули!

До речі, Яна Миколаївна активно цікавиться новинками у сфері навчання математики, залюбки бере участь у різноманітних тренінгах, реалізовує опановані новації у викладанні предмета.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи,

Світлана Корнієнко, завідувач навчально-методичного кабінету

фото - Аліна Козачкова