ДЕНЬ ЗНАНЬ - 2020

1 вересня – початок нового навчального року. Старт для боротьби за знання, за відмінні оцінки, за подолання нових висот.

Першовересень радо зустрів після тривалої паузи своїх вихованців. Із вітальним словом до студентів, їх батьків та викладачів звернувся директор коледжу Роман Сендзюк.

Державний Прапор України та прапор коледжу підняли кращі студенти навчального закладу:

• Чемерис Андрій – голова студентської ради коледжу, староста групи ЛГ-41;
  • Трофімов Денис – член студентської ради коледжу, активний учасник громадського життя навчального закладу, студент ІV курсу спеціальності «Лісове господарство»;
  • Сахно Оксана та Гайдай Діана – відмінниці навчання, учасниці художньої самодіяльності, студентки ІV курсу спеціальності «Садово-паркове господарство».

За відмінні успіхи у навчанні грамоти отримали: Левченко Євгенія (СПГ-31), Сахно Оксана та Гайдай Діана (СПГ-41).

У виконанні вокально-інструментального ансамблю «Пори року» - неодноразових володарів дипломів І ступеня обласного міжвузівського мистецького фестивалю-конкурсу «Студентська весна», прозвучало музичне вітання.

Відбулося представлення класних керівників груп нового набору:

• Павлюченко Андрій Миколайович – група ЛГ-11 та М-11;
  • Герасименко Олександр Миколайович – група СПГ-11 та ОД-11.

Свято поєднало у собі декілька подій для студентів груп нового набору. Це і перші враження в якості студента Лубенського лісотехнічного коледжу, і знайомство з одногрупниками.

1 вересня для випускних груп – це час для роздумів. Ваша доля – у Ваших руках. Закладіть міцний фундамент для своїх перемог.

Шановні батьки! Нехай діти тішать Вас своїми досягненнями!

Дорогі викладачі, повірте, цьогорічний першовересень буде як ніколи сонячним, нестиме лише позитивні емоції та щирі усмішки. А очі Ваших вихованців іскорками цікавості нехай дають велику надію, що Ваш педагогічний шлях буде повний нових досягнень.

Нехай цей день стане для всіх  Вас - Днем великих надій!

Зі святом! Щасти Вам!

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото – Олександра Заканича

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 271650