ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБ’ЄДНАННЯ У ЗАВОДСЬКОМУ

13 листопада 2019 року на базі Лохвицького механіко-технологічного коледжу ПДАА (м. Заводське) відбулося засідання методичного об’єднання викладачів англійської мови закладів вищої та передвищої фахової підготовки Полтавської області.

У заході взяв участь викладач англійської мови Лубенського лісотехнічного коледжу Вадим Кривець.

Під час засідання відбувся цікавий круглий стіл на тему: «Форми та методи позааудиторної роботи зі студентами», в ході якого педагоги  поділилися професійним досвідом та обговорили нагальні питання організації виховної роботи зі студентами у позанавчальний час.

Після огляду матеріально–технічної бази коледжу викладачі мали можливість подивитися чудові презентації спеціальностей, а згодом гостинні господарі запропонували своїм колегам продегустувати напої та харчові вироби, виготовлені студентами коледжу. Потім учасників заходу запросили до актової зали, де викладачами англійської мови було проведено відкритий виховний захід на тему: «Strolling the Streets of London», під час якого студенти коледжу продемонстрували свої таланти, вміння та навички, мовні й мовленнєві компетентності та високий рівень володіння іноземною мовою. Усі учасники засідання отримали відповідні сертифікати.

Під час обговорення гості та голова методичного об’єднання Оксана Савченко відзначили високий професіоналізм своїх колег та подякували студентам і їхнім викладачам за незабутні враження.

Насамкінець студенти Лохвицького механіко-технологічного коледжу провели для учасників методичного зібрання пізнавальну екскурсію в урочище Шумейкове.

Вадим Кривець, викладач англійської мови;

фото - Оксани Савченко