ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ЗАГАЛЬНОМІСЬКИХ ЗАХОДАХ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Цей день – вікопомна дата в українському національному календарі.

22 січня 1918 року Четвертим Універсалом Центральної Ради Українську Народну Республіку було проголошено Соборною, незалежною державою. А вже через рік, 22 січня 1919 року, у Києві на Софіївському майдані відбулося урочисте проголошення Акту злуки Української Народної республіки і Західноукраїнської Народної республіки – в спільне державне об’єднання.

У 101-у річницю воз’єднання УНР і ЗУНР студенти та викладачі коледжу взяли участь у загальноміських заходах приурочених цій події. Юнаки і дівчата з академічних груп СПГ-11 спеціальності «Садово-паркове господарство» та ОД-11 спеціальності «Лісове господарство», освітня програма «Обробка деревини» утворили імпровізований ланцюг єднання біля входу у навчальний корпус коледжу. Пізніше студентська молодь та викладачі на чолі із заступником директора з виховної роботи Козачковою А.С. та викладачем історії Омельченком С.Я. взяли участь у загальноміському урочистому мітингу присвяченому Дню Соборності України.

День Соборності України– справжній символ єднання українців!

Сергій Омельченко, викладач історії, голова циклової комісії

загальноосвітніх та соціально-гуманітарних дисциплін;

фото - Аліни Козачкової