ПІДТРИМАЛИ ЩОРІЧНУ ВСЕУКРАЇНСЬКУ БЛАГОЧИННУ АКЦІЮ

19 грудня актив студентської ради відвідав Лубенський міський центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів виконавчого комітету Лубенської міської Ради, підтримавши щорічну Всеукраїнську благочинну акцію «Миколай про тебе не забуде!».

Студенти привітали діток зі святом, побажали їм здоров’я та подарували подарунки, на які із нетерпіння чекали малюки: фарби, пензлики, альбоми та кольорові олівці стануть у нагоді при корекційно-розвитковій роботі.

Музичні привітання линули від Анни Поповаї, Лейли Манойло, Катерини Іванченко, Антона Озірського та Володимира Сластьоненка, а Олесандр Бабак та Артем Шкода дивували акторською майстерністю юних глядачів.

Так приємно дарувати радість тим, хто її потребує!

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото - автора

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 271435