НАШІ БАКАЛАВРИ СКЛАДАЮТЬ КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЕКЗАМЕН ІЗ КОМПЛЕКСУ ФАХОВИХ ДИСЦИПЛІН

Cьогодні, 22 травня студенти ІІІ курсу освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності «Лісове господарство» міжкафедральної навчальної лабораторії НУБіП України на базі Лубенського лісотехнічного коледжу здають кваліфікаційний екзамен із комплексу фахових дисциплін дистанційно у вигляді відеоконференції за допомогою програми Webex.

Екзаменаційна комісія під головуванням Бали Олександра Петровича, канд. с.-г. наук, доцента кафедри таксації лісу та лісового менеджменту і членів комісії: Іванюка Ігора Вікторовича, канд. с.-г. наук, доцента кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій, Пузріної Наталії Василівни, канд. с.-г. наук, доцента кафедри лісівництва - привітали студентів і роз’яснили порядок складання екзамену.

Кожен студент отримав завдання на навчальній платформі Elearn, і працює над питаннями екзамену.

Тож побажаємо успіхів нашим випускникам!

Вікторія Сендзюк, завідувач міжкафедральної навчальної лабораторії НУБіП

України на базі Лубенського лісотехнічного коледжу;

фото - автора

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 253039