КЕРІВНИКИ ДЕРЖЛІСАГЕНТСТВА ТА ОСНОВНИХ ПРОФІЛЬНИХ КОЛЕДЖІВ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ КАДРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ

11 серпня в Національному університеті біоресурсів і природокористування України (НУБіП України, м. Київ) голова Державного агентства лісових ресурсів Василь Кузьович у неформальній обстановці зустрівся з директорами основних профільних лісових і лісотехнічних коледжів, а саме:

• Лубенського лісотехнічного коледжу;
  • Березнівського лісотехнічного коледжу НУВГП (Рівненська обл.);
  • Великоанадольського лісотехнічного коледжу імені Віктора Єгоровича фон Граффа (Донецька обл.);
  • Малинського лісотехнічного коледжу (Житомирська обл.);
  • Прикарпатського фахового коледжу лісового господарства та туризму (Івано-Франківська обл.);
  • Чугуєво-Бабчанського лісового коледжу (Харківська обл.);
  • Шацького лісового фахового коледжу ім. В.В. Сулька (Волинська обл.).

В «лісовій аудиторії просто неба» Ботанічного саду НУБіП України очільнику галузі колег представив директор Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства проф. Петро Лакида. У роботі взяв участь і ректор університету Станіслав Ніколаєнко.

На зустрічі було обговорено ряд різних питань, зокрема, і проблеми, які стоять перед освітою загалом та конкретно лісової галузі і підготовки фахівців для неї.

Голова Держлісагентства України зазначив: «Молоді працівники, з профільною освітою, дуже потрібні галузі. Працюватиму над цим питанням. Дякую ректору НУБіП України  Станіславу Ніколаєнку та директору ННІ лісового і садово-паркового господарства Петру Лакиді за організацію зустрічі...»

Зустріч була надзвичайно конструктивною та торкнулася багатьох питань, щодо роботи лісових коледжів у напрямку підготовки кадрів для лісової галузі України.

Надзвичайно приємно, що попри неймовірну зайнятість Василь Степанович виділив час для такої зустрічі та максимально відверто вислухав усі пропозиції стосовно підготовки лісівничих кадрів та формування державного замовлення на навчання у лісових коледжах. Тож він уважно вислухав думки директорів коледжів і пообіцяв врахувати їхні побажання і зауваження.

В результаті хочеться висловити думку, що усі реформи лісівничої галузі, здобутки, напрацювання, новизна, технології і т.п. речі здійснюються спеціалістами, а рівень їх підготовленості повинен формуватися у навчанні...

Ось і виходить, що тільки справжні фахівці можуть з успіхом вести роботу у подальшому успішному веденні лісового господарства України.

Сподіваємося, що такі зустрічі будуть постійними та дозволять зблизити лісову галузь із підготовкою кадрів для лісового господарства.

Роман Сендзюк, канд. с.-г. наук, директор коледжу, учасник зустрічі;

фото – Ігоря Жмурка та з сайту НУБіП України

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 262801