ДЕНЬ ЗНАНЬ - 2019

Сьогодні урочистий і важливий день, день старту до нових відкриттів і великих знань - ДЕНЬ ЗНАНЬ.

Роки навчання – найкращі в нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя.

Державний Прапор України та прапор коледжу підняли кращі студенти:

• Андрій Чемерис – голова Студентської ради коледжу, староста групи ЛГ-32, активний учасник громадського життя навчального закладу;
  • Коваленко Віталій – студент групи ЛГ-41, відмінник навчання;
  • Мисник Марія – студентка групи СПГ-41, активна учасниця громадського життя коледжу, відмінниця навчання;
  • Крижановська Маргарита– староста групи СПГ-41, активна учасниця художньої самодіяльності, відмінниця навчання.

Із вітальним словом до присутніх звернувся заслужений лісівник України, кандидат сільськогосподарських наук, директор коледжу – Роман Васильович Сендзюк і побажав студентам підкорювати нові вершини знань.

Заслужений лісівник України, кандидат сільськогосподарських наук, начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Миколайович Тараненко привітав зі святом викладачів та студентів, наголосивши, що обрана професія є запорукою майбутнього. Також Юрій Миколайович вручив подяку Ковальчуку Олександру Івановичу за багаторічну сумлінну працю.

Також приєдналися з привітаннями начальник управління культури і мистецтва виконавчого комітету Лубенської міської ради Юрій Миколайович Литовченко; директор  державного підприємства «Лубенське лісове господарство», депутат Лубенської районної ради, випускник нашого навчального закладу 1997 року Тихович Володимир Євгенович та директор Лубенського заводу «Спецлісмаш» - Назаренко Василь Іванович.

На свято завітали колишні викладачі, які свої знання, досвід і вміння передавали вихованцям:

• Федько Микола Федорович – директор навчального закладу та Лубенського лісгоспу з 1983 по 1988 роки;
  • Федько Віра Петрівна – викладач загальноосвітніх дисциплін;
  • Корнієнко Віра Олександрівна – голова циклової комісії спеціальності «Бухгалтерський облік»;
  • Коваленко Тетяна Федорівна – викладач загальноосвітніх дисциплін;
  • Гордієвська Валентина Андріївна – викладач фахових дисциплін;
  • Муравнік Яків Цалєвич – викладач військової справи.

У рейтингу серед академічних груп коледжу за підсумками ІІ півріччя 2018-2019 навчального року І місце виборола колишня група СПГ-31 (класний керівник Ковальчук Олександр Іванович), ІІ місце – група ЛГ-42 (класний керівник Чичул Ангеліна Станіславівна), ІІІ місце – група СПГ-11 (класний керівник Грибович Єлізавета Сергіївна). Класним керівникам було вручено подяки.

За відмінні успіхи у навчанні грамоти отримали:

• Євген Ткаченко – студент групи ЛГ-33
  • Коваленко Віталій – студент групи ЛГ-31
  • Марія Мисник – студентка групи СПГ-31
  • Крижановська Маргарита – студентка групи СПГ-31.

За найкращі результати серед студентів ІІ курсу коледжу під час складання ДПА у формі ЗНО було відзначено Дениса Трофімова (ЛГ-22), Владислава Сухопару (ЛГ-22), Анастасію Ляшенко (ЛГ-22) та Олега Бондаренка (ЛГ-22).

За досягнення у Спартакіаді було відзначено групи, які, відповідно, посіли такі місця:

• І – група ЛГ-32, фізорг Ілля Ситник;
  • ІІ – група -21, фізорг Микола Сегеда;
  • ІІІ – група ЛГ-31, фізорг Владислав Луговенко.

Дипломами І ступеня та подяками за участь в обласному міжвузівському мистецькому фестивалі-конкурсі «Студентська весна-2019» були відзначені:

• вокально-інструментальний ансамбль «Пори року» (художній керівник Віктор Олексійович Карпець);
  • жіночий вокальний ансамбль «Суцвіття» (художній керівник Віктор Олексійович Карпець);
  • зразковий ансамбль фольклорного танцю «Перлина» (художній керівник Оксана Вікторівна Погрібна);
  • Валерія Корнієнко;
  • Марія Мисник;
  • Діана Гайдай;
  • Лейла Манойло;
  • Ангеліна Москаленко;
  • Владислав Ніколенко.

У виконанні Анни Попової, Наталії Сайко та Валерії Корнієнко прозвучало музичне вітання.

Також відбулося представлення класних керівників:

• Космина Оксана Олександрівна – група ЛГ-11;
  • Чичул Ангеліна Станіславівна – група ЛГ-12;
  • Якименко Микола Миколайович – група СПГ, ОД-11;
  • Литвиненко Олександр Миколайович – група ЛГ-23.

Свято поєднало у собі декілька подій для студентів груп нового набору. Це і перші враження в якості студента Лубенського лісотехнічного коледжу, і знайомство з одногрупниками. Озвучив урочисту обіцянку студента Роман Бородавка.

Вересень - це початок нового етапу в плідній роботі не лише студентів, а й педагогів. Нехай цей день стане для всіх  Вас - Днем великих надій! І нехай ніколи не вичерпається прагнення до знань, закладене природою в кожному з нас!

Зі святом! Щасти Вам!

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото – Олександра Заканича

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 279714