УРОЧИСТОСТІ НАПЕРЕДОДНІ ДНЯ ПРАЦІВНИКА ЛІСУ В КОЛЕДЖІ

12 вересня Лубенський лісотехнічний коледж напередодні професійного свята Дня працівника лісу (яке відзначається у третю неділю вересня, і цього року припадає на 15 вересня) радо зустрів фахівців лісової галузі Полтавщини.

Лісове господарство України – завжди було і залишається пріоритетною складовою народногосподарського комплексу держави, основою економічної стабільності, запорукою екологічної безпеки і охорони навколишнього середовища.

Щодня сумлінно і невтомно працюючи, лісівники створюють десятки гектарів нових насаджень, охороняють ліси від пожеж, хвороб та шкідників, самовільних рубок, браконьєрського полювання. Завдяки самовідданій праці лісівників, збільшується площа лісового фонду країни, успішно розвивається лісогосподарська галузь.

Із вітальним словом до присутніх звернулися  начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства, заслужений лісівник України, кандидат сільськогосподарських наук Юрій Миколайович Тараненко та голова Полтавської обласної профспілкової організації лісової галузі, заслужений лісівник України Анатолій Андрійович Даниленко.

Представники усіх лісгоспів області, були відзначені грамотами та подяками за сумлінну працю з нагоди професійного свята. До речі, 90% нагороджених – випускники нашого навчального закладу різних років.

Фінальним мажорним акордом став виступ наших студентів.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото – Лілії Гнатенко (Полтавське ОУЛМГ)Олександра Заканичa, та Олександра Литвиненка

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 280005