ЗАВІТАЛИ ЩЕДРУВАЛЬНИКИ ДО КОЛЕДЖУ...

У Лубенському лісотехнічному коледжі з великою повагою та любов’ю ставляться до народних традицій.

Підтримуючи добру традицію, напередодні Нового року, 29 грудня до коледжу завітали щедрувальники, щоб здійснити традиційний обряд посівання і щедрування та привітати колектив із новорічно-різдвяними святами.

Своїм чудовим театралізованим виступом та співом щедрувальники (а ними були викладачі: Аліна Козачкова, Світлана Корнієнко, Ігор Кублінський, Оксана Замула, Оксана Космина, Ангеліна Чичул, Єлізавета Грибович, Олександр Герасименко, Микола Якименко, Ірина Андреєва, Сергій Пономаренко, Тетяна Донець, Віктор Семенець, Володимир Макаревич, Яна Пелипань, Вадим Кривець та керівник художньої самодіяльності коледжу Віктор карпець) вітали нашу коледжанську родину із святами та додали присутнім гарного настрою розмаїттям колядок, засівалок, щедрівок та різдвяних жартів-промовок. Щедруючи та посіваючи щиро бажали господарям щастя, здоров’я, благополуччя, всіляких благ та успіхів у Новому році. В нагороду за свої вітання щедрувальники від директора коледжу Романа Сендзюка отримали солодкого гостинця, а всі присутні працівники коледжу - солодкі подарунки від Первинної профспілкової організації.

Привітання стало приємним сюрпризом для колективу коледжу та подарувало незабутні враження.

Більше дивіться на відео:

{videobox}

2yHQSpwOZvE|Завітали щедрувальники до коледжу...|

{/videobox}

Олександр Литвиненко, редактор сайту, викладач фахових дисциплін;

відео та фото – Олександра Заканича

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 309137