УРОЧИСТО ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗНАНЬ ТА ПОЧАТОК НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Перший вересневий ранок розпочався у коледжі зі СВЯТА ЗНАНЬ, на яке завітали викладачі, студенти та гості.

Цей день завжди урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий, і водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до нового життя.

У когось попереду багато студентських років, а хтось вийшов на фінішну пряму. Це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є загальним для всіх і особистим для кожного.

Державний Прапор України та прапор коледжупідняли кращі студенти:

• Анна Здоровик – голова Студентської ради коледжу, староста групи ЛГ-42, активна учасниця художньої самодіяльності, відмінниця навчання;
  • Валентин Черня – студент групи ЛГ-41, відмінник навчання;
  • Артур Січкар – студент групи ЛГ-42, активний учасник громадського життя коледжу, відмінник навчання;
  • Дарина Даценко – студентка групи ЛГ-41, відмінниця навчання.

З вітальним словом до присутніх звернувся заслужений лісівник України, кандидат сільськогосподарських наук, директор коледжу – Роман Васильович Сендзюк і побажав студентам підкорювати нові вершини знань.

Заслужений лісівник України, кандидат сільськогосподарських наук, начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства Юрій Миколайович Тараненко привітав присутніх і наголосив, що обрана професія є запорукою майбутнього.

Начальник відділу житлово-комунального господарства та капітального будівництва виконавчого комітету Лубенської міської ради Олександр Миколайович Сосна за дорученням міського голови Лубен вручив за багаторічну сумлінну працю подяки викладачам – Єлізаветі Сергіївні Грибович, Олександрові Миколайовичу Литвиненку та комендантові гуртожитку Галині Григорівні Гузь.

На адресу коледжу надійшли вітання з нагоди ДНЯ ЗНАНЬ, одне з них від народного депутата України – Костянтина Іщейкіна. Привітання озвучив помічник народного депутата – Роман Васильович Сендзюк.

На свято завітали колишні викладачі, які свої знання, досвід і вміння передавали вихованцям:

• Федько Микола Федорович – директор навчального закладу та Лубенського лісгоспу з 1983 по 1988 роки;
  • Федько Віра Петрівна – викладач загальноосвітніх дисциплін;
  • Корнієнко Віра Олександрівна – голова циклової комісії спеціальності «Бухгалтерський облік»;
  • Уманець Людмила Миколаївна – викладач фахових дисциплін;
  • Коваленко Тетяна Федорівна – викладач загальноосвітніх дисциплін.

У рейтингу серед академічних груп коледжу за підсумками ІІ півріччя 2017-2018 навчального року І місце виборола колишня група ЛГ-43 (класний керівник Гонтар Василь Іванович), ІІ місце – група СПГ-11 (класний керівник Пелипань Яна Миколаївна), ІІІ місце – група БО-31 (класний керівник Кушніренко Тамара Вікторівна). Класним керівникам було вручено подяки.

За відмінні успіхи у навчанні грамоти отримали:

• Святослав Калініченко – студент групи ЛГ-41;
  • Валентин Черня – студент групи ЛГ-41;
  • Дарина Даценко – студентка групи ЛГ-41;
  • Анна Здоровик – студентка групи ЛГ-42;
  • Олексій Костенок – студент групи ЛГ-42;
  • Владислав Кушнір – студент групи ЛГ-42;
  • Артур Січкар – студент групи ЛГ-42;
  • Олег Лимаренко – студент групи ЛГ-42;
  • Владислав Старокожко – студент групи ЛГ-43;
  • Карина Герасименко – студента групи СПГ-43;
  • Микола Бояринцев – студент групи СПГ-41;
  • Юлія Безрода – студентка групи СПГ-41;
  • Марія Мисник – студентка групи СПГ-31.

До речі, Марію було відзначено за найкращі результати, які вона показала серед студентів ІІ курсу коледжу під час складання ЗНО з української мови.

За досягнення у Спартакіаді було відзначено групи, які, відповідно, посіли такі місця:

• І – група ЛГ-32, фізорг Ілля Ситник;
  • ІІ – група ОД-41, фізорг Сергій Громадський;
  • ІІІ – група ЛГ-42, фізорг Володимир Спасібко.

Дипломами І ступеня та подяками за участь в обласному міжвузівському мистецькому фестивалі-конкурсі «Студентська весна-2018» були відзначені:

• вокально-інструментальний ансамбль «Пори року» (художній керівник Віктор Олексійович Карпець);
  • жіночий вокальний ансамбль «Суцвіття» (художній керівник Віктор Олексійович Карпець);
  • зразковий ансамбль фольклорного танцю «Перлина» (художній керівник Оксана Вікторівна Погрібна);
  • зразковий аматорський танцювальний колектив «Водограй» (художній керівник Лариса Борисівна Фесенко);
  • Карина Герасименко;
  • Валерія Корнієнко;
  • Діана Гайдай;
  • Артур Писаренко;
  • Яся Шахунова;
  • Владислав Нещадим;
  • Валерій Зелко;
  • Антон Озірський.

У виконанні Карини Герасименко та Валерії Корнієнко звучали музичні вітання.

Також відбулося представлення класних керівників:

• Замула Оксана Мирославівна – група ЛГ-11;
  • Корнієнко Світлана Петрівна – група ЛГ-12;
  • Грибович Єлізавета Сергіївна – група СПГ, ОД-11;
  • Макаревич Володимир Миколайович – група ЛГ-23.

Свято поєднало у собі декілька подій для студентів груп нового набору. Це і перші враження в якості студента Лубенського лісотехнічного коледжу, і знайомство з одногрупниками, і, нарешті, урочисте вручення студентських квитків.

Озвучив урочисту обіцянку студента Вадим Онищенко.

1 вересня - це початок нового етапу в плідній роботі педагогів, осягнення студентами законів науки та суспільного життя, дивного світу знань і відкриттів. Нехай цей день стане для всіх - Днем великих надій! І нехай ніколи не вичерпається прагнення до знань, закладене природою в кожному з нас!

Зі святом! Щасти Вам!

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото - Олександра Заканича

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 267542