УРОЧИСТЕ ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЗЕЛЕНЕ БУДІВНИЦТВО І САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО»

31 січня 2019 року в актовій залі коледжу після успішного захисту дипломних проектів відбулося урочисте вручення дипломів молодшого спеціаліста спеціальності «Зелене будівництво і садово-паркове господарство».

З вітальним словом до присутніх та їх батьків звернувся заслужений лісівник України, кандидат сільськогосподарських наук, директор коледжу Роман Сендзюк і побажав випускникам не зупинятися на досягнутому і додав, що знання – скарб, який завжди з тим, хто ними володіє.

Голова Державної екзаменаційна комісії, кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри фізіології рослин Київського національного університету ім. Т.Шевченка Андрій Бут приєднався до привітань та відзначив дипломні проекти наших випускників.

Цього року дипломи з відзнакою отримали Юлія Безрода, Микола Бояринцев, Карина Герасименко та Вікторія Кропивка.

Привітання лунали від голови студентської ради Анни Здоровик, старости групи СПГ-41 Миколи Бояринцева, Карини Герасименко, жіночого ансамблю «Суцвіття», Юлії Безроди та її батька Олександра.

На останок класний керівник групи Тамара Кушніренко побажала своїм вихованцям досягти висот у обраній професії.

Протягом заходу присутні мали можливість переглянути фото та відео презентацію про незабутні  студентські роки групи СПГ-41.

Випускники зробили світлини на згадку із викладачами, друзями та батьками.

Щасти Вам, дорогі випускники!

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото – Олександра Заканича та

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 309137