ТРЕНІНГ ПО НАДАННЮ ПЕРШОЇ ДОМЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ

21 березня під час заняття із предмету «Захист Вітчизни», при сприянні голови Товариства Червоного Хреста України у м. Лубни Олени Пахомової відбувся тренінг на тему «Базова підтримка життя».

Студенти першого курсу мали можливість ознайомитися з практичними навичками, основними правилами та порядком проведення непрямого масажу серця, методикою його виконання, послідовністю зупинки всіх видів кровотеч, першою медичною допомогою при переломах кісток і різноманітних травмах, отруєнні, опіках та враженні електричним струмом.

Старший лікар екстреної медичної допомоги м. Лубни Любов Жайворонок та фельдшер виїздної бригади екстреної медичної допомоги Володимир Сухопара продемонстрували присутнім як поводити себе у відповідних ситуаціях.

Було відпрацьовано ряд навичок з надання домедичної допомоги.

Працівники медичної служби відзначили обізнаність і гарні знання наших студентів.

Сергій Пономаренко, викладач «Захисту вітчизни»;

фото – Віктора Семенця