СВЯТКОВИЙ ЗАХІД, ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ

5 жовтня 2018 року у Лубенському лісотехнічному коледжі відбувся святковий захід, присвячений Дню працівника освіти.

Директор коледжу Роман Сендзюк та заступник голови профспілки працівників коледжу, Голова первинної організації Товариства лісівників України в колежі Олександр Литвиненко побажали всім здоров’я, добра, довголіття, здійснення мрій. З нагоди свята грамоти і подяки отримали  Олександр Заканич, Сергій Омельченко, Анатолій Питхін, Олександр Шаповал, Тетяна Федорченко та Людмила Шакалій.

На свято завітали викладачі та працівники навчального закладу, які присвятили своє життя вихованню молоді: Федьки Микола Федорович та Віра Петрівна, Уманець Людмила Миколаївна, Корнієнко Віра Олександрівна, Коваленко Тетяна Федорівна та Литвин Тетяна Василівна.

З вітальним словом до присутніх зверталися міський голова – Олександр Грицаєнко, Заслужений лісівник України, кандидат сільськогосподарських наук, начальник Полтавського обласного управління лісового та мисливського господарства - Юрій Тараненко та генеральний директор Лубенського молочного заводу «Гармонія», меценат, заслужений артист України – Володимир Дорош. Відзначені грамотами та подяками Володимир Рева, Олександр Карпенко, Надія Панченко, Сергій Маковка, Оксана Космина, Дмитро Ступка, Світлана Федоренко та Ірина Савченко.

Пісенні привітання линули від ансамблю «Суцвіття» (музичний керівник Віктор Карпець), а також Карини Герасименко, Олександри Маслак, Валерії Корнієнко, Діани Гайдай, Валерія Зелка.

Відеовітання від студентів, інтерв’ю викладачів та їх дітей доповнили піднесений настрій святкового концерту.

Ведучі Аліна Козачкова, Діана Гайдай та Владислав Нещадим привітали присутніх із професійним святом і побажали життєвої мудрості, наснаги у благородній місії – навчати і виховувати нове покоління українців.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото – Олександра Заканича

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 275166