СПІВПРАЦЯ З ВИРОБНИЦТВОМ – ЯКІСНА ПІДГОТОВКА ФАХІВЦІВ

З початком теплих весняних днів у студентів групи СПГ-31 розпочалася практика з розсадників декоративних культур.

Для якісного виконання програми практики допомогла співпраця коледжу з розсадником декоративних рослин «Осокор».

Майбутні фахівці садово-паркового господарства мали змогу ознайомитись з структурою базового декоративного розсадника, асортиментом садивного матеріалу, що вирощується на ньому, отримати практичні навички стосовно:

• технології вирощування декоративних рослин у розсадниках;
  • насіннєвого та вегетативного розмноження деревних і чагарникових порід;
  • формування їх крони і штамбу;
  • проведення доглядів за ними.

Практичне навчання – невід’ємний елемент фахової підготовки, що допомагає студентам навчитись використовувати свої теоретичні знання для виконання практичних завдань.

Єлізавета Грибович, викладач фахових дисциплін;

фото- автора