ПОЕТИЧНЕ СЛОВО ВІД НАТАЛІЇ БАКЛАЙ

Література – це не стоси вкритих пилом часу книг, а життя, яке вирувало колись і яке охоплює нас сьогодні.

І зрозуміти це допомагає спілкування з носіями живого мистецького слова.

28 травня 2019 року до навчального закладу завітала поетеса Посульського краю Наталя Баклай, член Національної спілки письменників України, лауреат багатьох літературних премій.

До студентів та викладачів звернувся директор коледжу Роман Сендзюк, який розповів про видання нової, змістовно наповненої «Книги, написаної з любов’ю до рідного краю». Роман Васильович наголосив, що появі збірки сприяла підтримка народного депутата України Костянтина Іщейкіна. Подарункове видання твори авторів  із Великобагачанщини, Оржиччини, Семенівщини, Хорольщини й Лубен, а вірші саме Наталі Баклай відкривають один з її розділів - «Лубенщина».

Впродовж зустрічі поетеса Наталя Баклай із теплотою розповідала про свою малу батьківщину, читала твори, в яких розкривається вся глибина її любові до рідного краю.

І, звісно ж, лунала поезія… Особливо проникливо продекламувала вірш студентка Ангеліна Москаленко.

Зустріч була зворушливою, а враження – приємними. На згадку залишилися світлини з поетесою та збірочки з її дарчими написами. Одну з її книжок було подаровано бібліотеці коледжу.

Наприкінці зустрічі заступник директора з виховної роботи Аліна Козачкова побажала майстрині слова реалізації творчих задумів.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи,

Світлана Корнієнко, викладач української мови і літератури;

фото – Аліни Козачкової

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 273401