ПІЗНАВАЛЬНИЙ КВЕСТ СЕРЕД СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ

15 листопада студенти коледжу взяли участь у пізнавальному квесті.

Захід було приведено з нагоди Міжнародного дня студента за ініціативою представника молодіжної консультативної групи ООН Марією Чередніченко та Світланою Скибою, начальником відділу сім’ї, молоді та спорту Виконавчого комітету Лубенської міської Ради.

Олександр Грідін, Анна Здоровик, Юлія Безрода, Карина Герасименко, Марія Мисник, Маргарита Крижановська, Валерія Науменко, Діана Гайдай, Владислав Старокожко, Яся Шахунова, Олексій Костенок, Артур Січкар, Наталія Сайко, Віталій Коваленко, Сергій Сергієнко, Анна Шпіка, Валерій Зелко, Юлія Крупка, Владислав Чоботар та Ігор Макаревич показали високий рівень знань, ерудованість.

За мету організатори ставили, щоб всі учасники пройшли відповідні локації і дали відповідь на запропоновані питання, побудували «будинок сталого розвитку». Студенти повинні були показати знання, які стосуються глобальних цілей сталого розвитку людства: гендерна рівність, відновлювальна енергія, гідна праця та економічне зростання, інновації та інфраструктура, сталий розвиток міст та спільнот, відповідальне споживання природних ресурсів, боротьба зі зміною клімату, збереження морських екосистем та еконосистем суші.

Наше місто стало 19 із запланованих 25, де проводяться квести серед студентської молоді.

Всі учасники отримали призи на згадку.

Аліна Козачкова, заступник директора з навчальної роботи;

фото - автора

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 272575