«ЗЕЛЕНА МИЛЯ - 2018» У НАШОМУ КОЛЕДЖІ

В перший день календарного літа дендропарк ім. Василя Дем'яновича Байтали Лубенського лісотехнічного коледжу став місцем проведення Всеукраїнського забігу «Зелена миля-2018».

Він започаткований Національним олімпійським комітетом України та підтриманий Міністерством освіти і науки України і стартував об 1100 год. одночасно в усіх регіонах нашої держави. Понад 250 студентів, викладачів та співробітників навчального закладу прийняли участь в святі спорту та пропаганді здорового способу життя. Серед юнаків перемогу здобув студент групи ОД-21 Артур Подфедько, кращою серед дівчат стала першокурсниця Анна Шпіка, серед дорослих переміг викладач іноземної мови Вадим Кривець та викладач фахових дисциплін Оксана Космина.

Директор коледжу Роман Сендзюк привітав всіх учасників спортивного свята та вручив переможцям та призерам забігу футболки та іншу спортивну атрибутику, а профком працівників коледжу всіх учасників чудового заходу пригостив морозивом Лубенського молокозаводу «Гармонія».

Роман Сендзюк, директор коледжу;

фото – Олександра Заканича