ЗАХИСТ ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО»

Кінець січня підсумував результати навчання студентів спеціальності «Зелене будівництво і садово-паркове господарство».

30-31 січня Державна кваліфікаційна комісія під головуванням Андрія Бута, директора розсадника декоративних культур «Осокор» та в складі викладачів Ольги Салій і Єлізавети Грибович, оцінила дипломні проекти студентів.

12 студентів вдало презентували та захистили свої дизайнерські проекти. Роботи були цікавими, відповідали сучасним нормативам, технологіям, модним тенденціям.

Комісія відмітила проекти Олександри Дейнеко, Дар'ї Карпець та Дарії Демченко, щодо озеленення плодово-ягідного розсадника «Сади Полтавщини»; реконструкція парку клінічного санаторію «Роща» смт Пісочин – Дениса Погребняка та озеленення житлового мікрорайону в м. Миргород – Ірини Улянченко.

Навчання в коледжі вже позаду, але навчання професійній майстерності лише на перших сходинках. І ми бажаємо нашим випускникам знайти застосування отриманим знанням, зробите гідну кар’єру, бути креативними, творчими, наполегливими, успішними та цілеспрямованими особистостями.

У добру путь, дорогі випускники!

Єлізавета Грибович, викладач фахових дисциплін;

фото - Володимир Рева