ВЖЕ ВП'ЯТНАДЦЯТЕ НА СТАДІОНІ КОЛЕДЖУ ВІДБУВСЯ "КУБОК "ЮНІСТЬ ПОСУЛЛЯ"

14 вересня у нас відбувся 15-й Всеукраїнський турнір з міні-футболу на «Кубок «Юність Посулля» серед шкільних і студентських команд, присвячений пам'яті багаторічного редактора газети "Сільські вісті", Героя України Івана Васильовича Сподаренка.

З вітальним словом до школярів та студентів звернулися:

• директор коледжу – Роман Сендзюк;
  • міський голова - Олександр Грицаєнко;
  • перший віце-президент Аматорського футболу України – Олександр Каденко;
  • заслужений журналіст України, керівник прес-служби Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Микола Моторний;
  • завідувач кафедри відтворення лісів та лісових меліорацій Навчально-наукового інституту лісового і садово-паркового господарства НУБіП України – Віктор Маурер.

Було зачитано привітання голови Комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти і науки України Вадима Стеценка учасникам та гостям турніру. Крім того, передали вітання від президента Асоціації аматорського футболу України Федора Шпига, заслужених майстрів спорту Андрія Біби та Володимира Мунтяна.

Під час урочистого відкриття змагань відбулося вшанування студента коледжу Ігоря Реутова, який у складі дефлімпійської футбольної збірної України став срібним призером 23-х Дефлімпійських ігор-2017, що відбулися в Туреччині. Указом Президента України лубенського студента за цей спортивний подвиг нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня.
Міський голова Лубен Олександр Грицаєнко і директор Лубенського лісотехнічного коледжу Роман Сендзюк під бурхливі оплески уболівальників щиросердно привітали Ігоря і вручили йому подарунки.

Після запеклого турніру серед команд загальноосвітніх шкіл міста Лубен і району та студентських команд відбулося нагородження переможців і учасників.

Кращими гравцями турніру стали:

• Дем’яновський Дмитро (Лубенська ЗОШ №1);
  • Звірковський Євгеній (Лубенська ЗОШ №2);
  • Чорнуха Руслан  (Лубенська ЗОШ №4);
  • Семака Олексій (Лубенська спеціалізована школа №6);
  • Остапенко Михайло (Лубенська ЗОШ №8);
  • Йорган Денис (Засульська гімназія);
  • Лимар Віталій (Березорудський аграрний коледж ПДАА);
  • Пахар Олександр (Лубенський фінансово-економічний коледж ПДАА);
  • Василишин Назар (НУБіП України, м. Київ);
  • Ситник Ілля (Лубенський лісотехнічний коледж).

Команди – учасниці, судді отримали дипломи, футбольні, футбольні м’ячі та спортивну атрибутику на згадку про турнір.

1–ше місце здобули:

•  серед шкільних команд футболісти Лубенської ЗОШ №4 зо що отримали Кубок, золоті медалі, дипломи переможців та цінні подарунки;
  •  серед студентів команд футболісти Березоворудського аграрного коледжу ПДАА (нагороджені Кубком, золотими медалями, дипломами та цінними подарунками)

2–е місце здобули:

• серед шкільних команд – футболісти Засульської гімназії;
  • серед студентських команд коледжу – футболісти Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА;

3–е місце здобули:

• серед шкільних команд – футболісти Лубенської ЗОШ № 2;
  • серед студентських команд – футболісти ННІ ЛіСПГ НУБіП України м. Київ.

Наприкінці свята команди мали змогу сфотографуватися з почесними гостями.

Впевнені, що уроки цього турніру не пройшли даремно ні для гравців, ні для вболівальників. Саме вони стануть фундаментом, на основі якого базуватимуться майбутні досягнення.

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

Микола Моторний, керівник прес-служби Комітету з фізичного виховання

та спорту МіОН України, Заслужений журналіст України;