ВШАНУВАЛИ ПАМ'ЯТЬ ВЕТЕРАНІВ НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

27 жовтня в переддень 73-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників студенти та викладачі коледжу вшанували пам’ять ветеранів навчального закладу, які пройшли дорогами війни, і подарували нам свободу та мир у далекому 1945 році.

Понад двадцять педагогічних працівників коледжу брали участь в бойових діях Другої світової війни. За героїзм та мужність всі вони були нагороджені багатьма орденами та медалями. На жаль, більшість ветеранів війни  відійшли у вічність, але молоде покоління пам’ятає про них і шанує їхні подвиги.

Відвідувачі музею коледжу поіменно згадали всіх тих хто примножував перемогу над ворогом в часи Другої світової війни, говорили про їхню бойову звитягу. Традиційно для студентів та викладачів була зачитана Книга Пам’яті ветеранів війни коледжу. Викладач історії Сергій Омельченко розповів відвідувачам музею про цікаві епізоди з біографій наших славних ветеранів. Згадка про їхні подвиги не згасає у пам’яті молодого покоління…

Аліна Козачкова, заступник директора з виховної роботи;

фото - автора

Відвідувачів за весь час (з 15.11.2021 року): 309081