ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ З ЛІСІВНИЦТВА

21 листопада викладач-методист Гордієвська Валентина Андріївна провела відкрите заняття з навчальної дисципліни «Лісівництво».

Заняття про рубки головного користування, мету, класифікацію та вибір способу рубки.

Студентів групи ЛГ-43 поділили на команди. Кожна отримала конверт із завданнями (5 запитань і 1 задача). Відповідаючи на запитання та розв’язуючи задачі, студенти повторили тему «Рубки догляду за лісом». За відповіді, доповнення, розв’язування задач студенти отримували бали, які фіксувала «арбітр» - студентка Олена Вовся. Кожен член команди заробив оцінку.

Викладання нового матеріалу почалось із постановки проблеми: «Яка мета рубок головного користування?» З’ясували, що рубки головного користування – це перший крок до відновлення лісу. Студенти приймали активну участь в обговоренні вибору способу рубок головного користування, використовували знання, отримані під час проходження практики та вивчення дисципліни «Лісокористування».

Студенти висловлювали власні думки, їх відповіді були повними та змістовними.

Високий професійний рівень викладача, його педагогічна майстерність та доброзичливість дозволили студентам демонструвати високий рівень знань.

Оксана Замула, викладач фахових дисциплін;

фото – Ангеліна Чичул та Оксана Замула